#9943. αποκομιδή μπάζων από υπαίθριο χώρο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 10-11-2016 20:43:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-04-2017 08:18:14 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644002727586760
Γεωγραφικό μήκος: 22.943705312133830
Προβολές: 66
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

μπάζα σε αλάνα - χώρο πάρκινγκ στη διασταύρωση Αλ. Παπαδοπούλου και Σαχτούρη επανειλημμένη χρήση του χώρου ως σκουπιδότοπου

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • OK

11-11-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Πριν ένα μήνα έγινε επιχείρηση και καθαρίστηκε ο συγκεκριμένος χώρος. Έχει προγραμματιστεί και νέα επιχείρηση μέσα στο μήνα.

11-11-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

placeΣαχτούρη 29, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα