#971. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-09-2015 08:15:17 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2015 14:38:44 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598215764317530
Γεωγραφικό μήκος: 22.964476338745158
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην λεωφ. Κ. Καραμανλή 180 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (VW ασπρο-κόκκινου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ EMAIL ΣΤΙΣ 15/9/15

11-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

10-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 180, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα