#967. καδος πρασινος που δεν καθαριστηκε εσωτερικα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 07-09-2015 12:09:39 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-03-2016 07:40:18 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636264399999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.937017100000050
Προβολές: 181
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

στην πολυτεχνειου 47 σας εστειλα το αιτημα νο 4288 στις 21/8/2015 για καθαρισμο του καδου επειδη μυριζει.μαλλον κανατε εξωτερικο καθαρισμο γιατι το προβλημα συνεχιζεται.παρακαλω αν δεν γινεται αυτο θα ηθελα αντικατασταση του με νεο

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Καλησπέρα σας, ο κάδος πλύθηκε δυο φόρες.

03-03-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

07-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

07-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων

placeπολυτεχνείου 47