#9604. διαροη στην οδο πολυτεχνειου με β.ουγκω

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-11-2016 10:17:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-12-2016 09:19:49 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636005397140565
Γεωγραφικό μήκος: 22.937189887766294
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

καθε μερα εδω και χρονια υπαρχει διαροη νερου η λαδιων απο τη συμβολη των οδων πολυτεχνειου με β.ουγκω. το αποτελεσμα καθημερινες πτωσεις απο μηχανακια και πεζους και ειδικα τωρα το χειμωνα με την πτωση της θερμοκρασιας το σημειο παγωνει

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-12-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-11-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

08-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-11-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΠολυτεχνείου 53, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα