#9491. πλυσιμο δρόμων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 03-11-2016 08:43:50 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-11-2016 12:55:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631331100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950886800000035
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημ. Γούναρη, από Ιωάννη Μιχαήλ μέχρι Αλεξ. Σβώλου από την αριστερή πλευρά όπως κατεβαίνουνε ο δρόμος κολλάει, να πλυθεί.

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-11-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Στο συγκεκριμένο κομμάτι δεν χωράει το όχημα,το έχουμε υπόψιν.Όταν θα υπάρχει κατάλληλο όχημα θα πλυθεί.

07-11-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΔημ. Γούναρη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα