#947. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-08-2015 11:31:06 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 09:11:23 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597056940993320
Γεωγραφικό μήκος: 22.965865723014872
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Ηρακλέους Παλαιά 21 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (BMW ανθρακί-γκρίζου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 4-9-15 ΜΕ EMAIL

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

27-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΗρακλέους Παλαιά 21, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα