#9469. Απορρίματα στο δρόμο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 02-11-2016 14:54:10 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 14:18:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 61
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παπάφη 59 και Κίμωνος 1, έχει σκουπίδια στο δρόμο. Μας ενημέρωσε η τροχαία μετά από αρκετές κλήσεις που δέχτηκε από μία κυρία η οποία δεν έδωσε κάποιες διευκρινήσεις αν τα σκουπίδια έπεσαν από απορριματοφόρο η από τον κάδο

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

03-11-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-11-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΠαπάφη 59 και Κίμωνος 1, Θεσσαλονίκη