#9362. Επισκευή κάδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 01-11-2016 12:09:39 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 03-11-2016 07:22:05 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614342600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960136599999940
Προβολές: 63
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κωνσταντινουπόλεως 58, - ο κάδος ανακύκλωσης έχει σπασμένες ρόδες και δεν μπορεί να γίνει η αποκομιδή των σκουπιδιών.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι, συνεργείο του γραφείου αντικατέστησε τον κάδο ανακύκλωσης επί της οδού Κων/πόλεως 56-58 με νέο,στις 2/11/2016.Σας ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

03-11-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι, συνεργείο του γραφείου αντικατέστησε τον κάδο ανακύκλωσης επί της οδού Κων/πόλεως 56-58 με νέο,στις 2/11/2016.Σας ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

01-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΚωνσταντινουπόλεως 58, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα