#9083. Καδος τρυπιος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 25-10-2016 00:12:01 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-10-2016 11:55:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616876600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979213200000004
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Ιπποδρομίου με Φιλολαου υπάρχουν 2 καδοι σκουπιδιών και ένας είναι τρυπιος καί πέφτουν τα σκουπίδια κάτω στην άσφαλτο θελει αντικατάσταση η αλλιως νά αποσυρθη .

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

25-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΙπποδρομίου 66, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα