#9081. Σπασμένα κολωνακια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-10-2016 22:04:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-10-2016 22:08:55 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602042386171780
Γεωγραφικό μήκος: 22.952156952739756
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχουν 2 σπασμένα πασαλάκια στις δυο ράμπες της διασταύρωσης των οδών. Τα πασαλάκια βρίσκονται ακόμα παρατημένα δίπλα από το σημείο.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΚίμωνος Βογα 36, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα