#8996. ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 23-10-2016 15:51:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-10-2016 00:29:16 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616794782584340
Γεωγραφικό μήκος: 22.961698807123526
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΑΓΕΝΟΥΣ ΧΑΡΙΣΗ 55 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΗΛΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ. 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ 'Η ΝΑ ΚΛΑΔΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΟ ΑΙΤΗΜΑ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία Πρασίνου ειδοποιήθηκε για να κόψει τα κλαδιά που εμποδίζουν το φωτισμό

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία Πρασίνου ειδοποιήθηκε για να κόψει τα κλαδιά που εμποδίζουν το φωτισμό

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία Πρασίνου ειδοποιήθηκε για να κόψει τα κλαδιά που εμποδίζουν το φωτισμό

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία Πρασίνου ειδοποιήθηκε για να κόψει τα κλαδιά που εμποδίζουν το φωτισμό

23-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΘεαγένους Χαρίση 55, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα