#87602. Ετοιμόρροπη μπάρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-08-2022 13:27:37 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-08-2022 07:33:22 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641088800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958513100000000
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Έκτορος στην Άνω Πόλη τα καγκελάκια στο σημείο που δείχνει η φωτογραφία είναι ετοιμόρροπα.Παρακαλούμε για την επιδιόρθωση τους.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-08-2022

χθες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑρσινόης 1, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα