#87600. Πεσμένη κολώνα οδοσήμανσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-08-2022 13:13:48 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-08-2022 07:34:42 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640753800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956817000000000
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Σταγείρων με Ακροπόλεως βρίσκεται πινακίδα ετοιμόρροπη.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-08-2022

χθες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΣταγείρων 13, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα