#87597. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-08-2022 12:38:09 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 09-08-2022 10:14:46 (πριν 8 ώρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643818600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959464700000000
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η οδός καρβουνίδη δε σκουπίζεται σχεδόν ποτέ. Είναι πολύ βρώμικη

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-08-2022

πριν 8 ώρες

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα σας, την Δευτέρα 08 Αυγούστου 2022 πραγματοποιήθηκε ο καθαρισμός ( σάρωμα ) του εν λόγω χώρου καθώς απομακρύνθηκαν και ογκώδη αντικείμενα.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Το αίτημα σας βρίσκεται σε εξέλιξη. Για την πορεία του θα ενημερωθείτε ηλεκτρονικά.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΚαρβουνίδη 17, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα