#87590. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-08-2022 11:09:45 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 05-08-2022 14:42:46 (πριν 4 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640771699999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.953207400000000
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Γεωργίου Μάνιου 3, οι κολώνες περίπου 3 με 4 έχουν καμένες λάμπες. Παρακαλώ για την αντικατάσταση τους καθώς η ίδια έχω αναπηρία και δεν μπορώ να βγώ από το σπίτι μου το βράδυ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΜανιού 5, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα