#858. Σπασμένος κάδος σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 09-07-2015 12:15:20 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 11:48:02 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605860643590920
Γεωγραφικό μήκος: 22.961536637664835
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το καπάκι του κάδου είναι σπασμένο με αποτέλεσμα να ανοίγει πολύ δύσκολα. Έτσι τα περισσότερα σκουπίδια αφήνονται εκτός του κάδου.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΙΣ 20/7/15

14-07-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

13-07-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

13-07-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

09-07-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα κάδων - καλαθιών σκουπιδιών (θέση - κατάσταση)

placeΣωτήρη Σκίπη 11, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα