#8573. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-10-2016 10:38:20 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:07:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αγίας Σοφίας μέχρι Ολυμπιάδος δεν ανάβουν τα φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 19/10

18-10-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑγίας Σοφίας με Ολυμπιαδος