#8474. ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 13-10-2016 08:04:17 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-11-2016 09:38:47 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604254417045090
Γεωγραφικό μήκος: 22.956369320098930
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πριν λίγες μέρες ολοκληρώθηκαν (;) τα έργα διαπλάτυνσης πεζοδρομίων σε όλες τις διασταυρώσεις της οδού Π. Συνδίκα. Τοποθετήθηκαν κολωνάκια για να είναι αδύνατη η στάθμευση αυτοκινήτων πάνω στα πεζοδρόμια, ΕΚΤΟΣ από τη διασταύρωση Π. Συνδίκα και Θερμοπυλών. Παράλειψη?

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Τα αποτρεπτικά εμπόδια στις διαπλατύνσεις των συμβολών της οδού Π.Συνδίκα με Θερμοπυλών και Κρήτης –Πατρών, τοποθετήθηκαν με την εν εξελίξει εργολαβία του έργου “Προσβασιμότητα πεζοδρομίων & οριοθέτηση θέσεων στάθμευσης στις δημοτικές οδούς Τ.Π” από 15-10-2016.

20-10-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-10-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

14-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

placeΘερμοπυλών 13, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα