#8290. κομμενα κλαδια που δεν απομακρύνθηκαν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 10-10-2016 11:01:59 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-11-2016 08:40:06 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646567210810840
Γεωγραφικό μήκος: 22.927239102971726
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μετά τις κλαδεύσεις τα κομμένα κλαδιά εγκαταλείφθηκαν ξεραμένα εδω και μερες στην οδό Μαργαροπουλου. Παρακαλούμε για την απομάκρυνσή τους.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Τα κομμένα κλαδιά επί της οδού Μαργαροπούλου μαζεύτηκαν από το συνεργείο των Δενδροστοιχιών το δεύτερο δεκαήμερο του Οκτωβρίου 2016. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

02-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Τα κομμένα κλαδιά επί της οδού Μαργαροπούλου μαζεύτηκαν από το συνεργείο των Δενδροστοιχιών το δεύτερο δεκαήμερο του Οκτωβρίου 2016. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

11-10-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΔημ. Μαργαροπούλου 36, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα