#8276. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 10-10-2016 09:28:49 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-10-2016 12:06:08 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632880600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.949611399999980
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγνατία 130, δεν έχει ρόδα ο κάδος σκουπιδιών.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε οτι,συνεργείο του γραφείου επισκεύασε την ρόδα του κάδου απορριμμάτων επί της οδού Εγνατία 130, στις 14/10/2016.Σας ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

10-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΕγνατία 130, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα