#8223. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 07-10-2016 11:51:53 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-10-2016 12:46:02 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629042400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951237200000037
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εθνικής Αμύνης 13, ο κάδος απορριμάτων έχει χαλασμένο πεντάλ

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι,συνεργείο του γραφείου επισκεύασε τον κάδο απορριμμάτων επί της οδού Εθ.Αμύνης 16 στις 14/10/2016.Σας ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

10-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΕθ. Αμύνης 13, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα