#8159. ΜΕΝΤ (επι της οδού Κανάρη) κομμένα κολωνάκια και παρκαρισμένα στο πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-10-2016 09:06:49 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-10-2016 16:09:31 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605732580265950
Γεωγραφικό μήκος: 22.972213208528956
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπροστά απο το γήπεδο της ΜΕΝΤ (επι της οδού Κανάρη) έχουν κοπεί κολωνάκια, παρκάρουν καθημερινά και όλες τις ώρες της ημέρας πάνω στο πεζοδρόμιο, σε σημείο να μην μπορείς να διασχίσεις με ασφάλεια το πεζοδρόμιο, μετά από καταγγελίες η Δ.Α. έβαλε κορδέλα στα σημεία που έπρεπε, λέγοντας επίσης πως θα ξανά τοποθετηθούν τα κομμένα κολωνάκια. Φυσικά τις επόμενες μέρες εξαφανίστηκε δια μαγείας και η κορδέλα και ξαναγυρίσαμε στην προτέρα κατάσταση.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες