#8091. ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΟ ΚΤΕΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 03-10-2016 10:57:12 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 05-10-2016 06:42:17 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 61
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΤΕΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ( Ο ΚΥΚΛΙΚΟΣ ΚΟΜΒΟΣ) ΑΠΟ ΤΙΣ 100 ΚΟΛΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ 5 , ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΥΣΚΟΤΙΣΗ , ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΑΔΥ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ,

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-10-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Το αίτημα αναφέρεται σε πρόβλημα περιοχής εκτός των ορίων του Δήμου Θεσσαλονίκης.Μπορείτε να απευθυνθείτε για το θέμα αυτό, είτε στο Δήμο Μενεμένης είτε στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

03-10-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • εκτός Δήμου Θεσσαλονίκης (Μενεμένη ή ΠΚΜ)

03-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα