#8082. Εγκαταλελειμμένο-διαλυμένο περίπτερο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 03-10-2016 09:15:27 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-10-2016 10:45:50 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637644369186740
Γεωγραφικό μήκος: 22.937153912428244
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο περίπτερο στη συμβολή των οδών Φράγκων και Λέοντος Σοφού.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση της Διεύθυνσης Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "Σε απάντηση του υπ' αριθμ. ID 8082/3-10-2016 αιτήματός σας σχετικά με περίπτερο επί της οδού Φράγκων αρ. 18, σας πληροφορούμε τα εξής: Η δικαιούχος της άδειας εκμετάλλευσης του περιπτέρου είναι εν ζωή και ως εκ τούτου δεν είναι δυνατή η κατάργηση του περιπτέρου ή η μετατόπιση του χωρίς αίτηση της δικαιούχου. Η Υπηρεσία ενημέρωσε τη δικαιούχο να προσέλθει ώστε να καταθέσει απόψεις. Η δικαιούχος προσήλθε και κατέθεσε, ότι προσπαθεί να βρει μισθωτή .Ταυτόχρονα διατηρεί το περίπτερο καθώς και τον περιβάλλοντα χώρο καθαρό . Επιπλέον έχει καταβάλει το τέλος κουβουκλίου για το έτος 2016 στο Δήμο . Τέλος δεν έχει την οικονομική δυνατότητα να προβεί στη μετατόπιση του περιπτέρου. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιεσδήποτε περαιτέρω πληροφορίες." Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

05-10-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

03-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-10-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

03-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΦράγκων 18, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα