#79916. Θέσεις πάρκινγκ μεγάλο πρόβλημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-12-2021 22:49:26 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 14-01-2022 14:55:54 (πριν 10 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641835960795090
Γεωγραφικό μήκος: 22.937405090779066
Προβολές: 36
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Οι συγκεκριμένες θέσεις έχουν καταληφθεί από συγκεκριμένα αυτοκίνητα της γειτονιάς τα οποία δεν τα κινούν ποτέ σχεδόν. Είναι χωρίς πινακίδες (ford Escort ασημί), το δεύτερο είναι τρακαρισμένο (Toyota Yaris ποντίκι), το 3o (Toyota Corolla κόκκινο) μόνιμα στην ίδια θέση και εμείς έχουμε αυτοκίνητα και εμείς θέλουμε να παρκάρουμε κάτω από το σπίτι μας αλλά δεν το κάνουμε η μάλλον πλέον δεν μπορούμε. Παρακαλώ να προβείτε σε όλες τις νόμιμες διαδικασίες η κατάσταση είναι τραγική πλέον και ένα άλλο. Παρακαλώ να προβείτε και στο διόρθωση του δρόμου από τις λακκούβες. Ο δρόμος γεμίζει νερά από συγκεκριμένη οικοδομή που την ξέρετε πολύ καλά και κάποιος κάνει τα στραβά μάτια με αποτέλεσμα κάθε τόσο να κάθεται το οδόστρωμα

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2022

πριν 10 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-12-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-12-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΑνδρέα Κάλβου 3, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα