#7976. Καμένο Πράσινο για πεζούς στον σηματοδότη Δελφών με Μερκουρίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 29-09-2016 12:47:37 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-10-2016 10:38:54 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595095652941100
Γεωγραφικό μήκος: 22.957078806282084
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημά σας.

01-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΜερκουρίου 6-8, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα