#79361. Αντικατάσταση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 26-11-2021 09:00:48 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 26-11-2021 11:17:28 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606904493504020
Γεωγραφικό μήκος: 22.967266459017992
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Παπαναστασίου 99 ο κάδος σκουπίδιων είναι σπασμένος.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-11-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

26-11-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΑλ. Παπαναστασίου 99, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα