#79294. Ογκώδες αντικείμενο στο δρόμο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 22-11-2021 12:04:04 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-11-2021 14:49:11 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642444000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957666800000000
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Κλαυθμώνος 37 στην Άνω Πόλη, στο ύψος του κάδου απορριμμάτων υπάρχει εγκαταλειμμένο κατεστραμένο έπιπλο μπάνου. Προσπάθησα να επικοινωνήσω στο τηλ. 2310200065 του Γ' διαμερίσματος αλλά μιλάει συνεχώς. Παρακαλώ να ενημερωθεί η Υπηρεσία περισυλλογής ογκωδών αντικειμένων για να το απομακρύνει. Ευχαριστώ πολύ

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-11-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι, το αίτημα σας έχει πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2021.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

22-11-2021

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

22-11-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΚλαυθμώνος 37, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα