#79235. Σκουπιδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-11-2021 11:59:27 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-11-2021 14:34:35 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641397100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951145500000000
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

1. Μπουμπουλίνας 1 και 5 : στρώματα,ξύλα,έπιπλα,αναποδογυρισμένες κάδος 2. Επιμενίδου με Φωτιου ντουλάπια 3. Ηγουμενου17 στρώμα 4.Διονύσιου 9 κλαδιά και σκουπίδια 5.. Αγράφων 25 εσοχή στα τείχη είναι γεμάτη σκουπίδια ,ένα στρώμα ,μια πολυθρόνα. Πολύ εύκολα μπορεί να καθαριστεί ο χώρος από δυο άτομα που χρησιμοποιώντας σκάλα θα μπουν από την πλευρά των Συκεών 6. Αγράφων 21 στρώμα και πόρτες 7. Αγράφων με Κιθαιρώνας ξύλα 8. Αλ. Παπαδοπούλου καδρόνια 9. Πολιορκήτου με Πηλεως διαφορά καλώδια μικρά και μεγάλα που άφησαν εκεί συνεργεία του αερίου νομίζω.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-11-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι, την Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2021 ολοκληρώθηκε η απομάκρυνση ογκωδών αντικειμένων επί των οδών Αγράφων, Πατριάρχου Διονυσίου και Δημητρίου Πολιορκητού με Πηλέως. Αναφορικά με τα έπιπλα επί της οδού Επιμενίδου με Φωτίου η περισυλλογή τους θα πραγματοποιηθεί άμεσα.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

26-11-2021

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημα σας, απομακρύνθηκαν ογκώδη αντικείμενα από τα κάτωθι σημεία:1) Μπουμπουλίνας 1 και 9) Δημητρίου Πολιορκητού με Πηλέως, καθώς το σημεία 7) Αγράφων με Κιθαιρώνος δεν υφίσταται και στο σημείο 3) Ηγουμένου 17 δεν διαπιστώθηκε η ύπαρξη στρώματος. Η απομάκρυνση απο τις επόμενες οδούς βρίσκεται σε εξέλιξη. Για την πορεία του θα ενημερωθείτε ηλεκτρονικά.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

24-11-2021

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Το αίτημα σας βρίσκεται σε εξέλιξη. Για την πορεία του μπορείτε να καλείτε το γραφείο εποπτών στο τηλέφωνο 2310-200065
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

19-11-2021

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

19-11-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΜπουμπουλίνας 1, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα