#78699. Επαναφορά κολωνακια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 20:19:59 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-11-2021 10:34:15 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605283056834820
Γεωγραφικό μήκος: 22.956740129739046
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Από τότε που ξεκίνησαν τα έργα η κατάσταση ειναι τουλάχιστον κακή. Πρέπει να επαναφέρετε τα κολωνακια από όπου έχουν αφαιρεθεί αμεσα

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-11-2021

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΧαλκιδικής 54, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα