#78692. Διαρροή νερού από κοινόχρηστη βρύση .

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων, Τμήμα Γενικού Πρωτοκόλλου
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 16:34:11 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 11:07:06 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607122123658640
Γεωγραφικό μήκος: 22.950657550245523
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας , εδώ και κάποιους μήνες παρατήρησα ότι είναι μονίμως βρεγμένο το δάπεδο περιμετρικά της κοινόχρηστης βρύσης . Ενώ φαίνεται ότι δεν λειτουργεί, από κάπου πρέπει να έχει διαρροή . Πιθανολογώ από την βάση, παρακαλώ για τις άμεσες ενέργειες σας .

linear_scale Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

  • check Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων, Τμήμα Γενικού Πρωτοκόλλου

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeJX42+R7 Θεσσαλονίκη, Ελλάδα