#78685. Επικίνδυνη Λακούβα στο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 12:19:56 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-11-2021 10:31:34 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602560379598366
Γεωγραφικό μήκος: 22.953918110579252
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε συνέχεια προηγούμενης γνωστοποίησης που σας καναμε - εδω και περισσότερο απο ενα μηνα- με αριθμό # 77273, σας γνωστοποιούμε εκ νέου επικίνδυνη λακκουβα με βάθος που υπάρχει μπροστά ακριβώς στην εισοδο της πολυκατοικίας στην οδο Μαυροκορδάτου 23. Έχουμε τοποθετήσει πρόχειρα προστατευτικά μέχρι να έρθετε για την αποκατάσταση της ζημιάς!

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-11-2021

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΜαυροκορδάτου 23, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα