#78680. Σκούπισμα Δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 10:17:37 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 02-12-2021 13:01:35 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613119289014280
Γεωγραφικό μήκος: 22.976178769022226
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλούμε όπως σκουπιστουν οι οδοί Στρατηγού Φωκίωνος και Βαθυκλέους καθώς από τις εργασίες που πραγματοποιήθηκαν το καλοκαίρι από διάφορα συνεργεία έχουν γεμίσει με χαλίκια και άλλα υλικά.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-12-2021

πριν 5 μέρες

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι δρόμοι έχουν καθαριστεί Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΣτρ. Φωκίωνος 3, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα