#78679. Σπασμενο Καπάκι και Έλλειψη Κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 10:14:47 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 11:11:58 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613043443665674
Γεωγραφικό μήκος: 22.975858245044947
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη γωνία Πραξαγόρα με Εφέσου έχει κάποιους κάδους όπου έχει σπάσει το καπάκι ενός πράσινου κάδου και το Σαββατοκύριακο άγνωστοι κατέστρεψαν ένα κάδο ανακύκλωσης. Παρακαλούμε για την αντικατάσταση τους. Ευχαριστούμε πολύ.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΠραξαγόρα 31, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα