#78675. Φωτιστικά δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2021 05:23:45 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 11:09:27 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605670475718185
Γεωγραφικό μήκος: 22.963962312787770
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Κωνσταντίνου Καραμανλή με Γιάννη Χαλκιδη με φορά του δρόμου στο κέντρο, οι δύο τσιμεντένιες κολόνες που έχουν δύο φωτιστικά επάνω τρία φωτιστικά Led επί της Καραμανλή μετά την στάση του λεωφορείου ΟΑΣΘ δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 115, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα