#78666. Πεσμένο δέντρο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 19-10-2021 17:03:56 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 04-11-2021 08:37:22 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595752451971265
Γεωγραφικό μήκος: 22.956963088363410
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πεσμένο δέντρο

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-11-2021

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Κατόπιν αυτοψίας εντοπίστηκαν τα κομμένα κλαδιά του εν λόγω δένδρου ; έναντι Ν.Τύπα 15. Ενημερώθηκε το συνεργείο της υπηρεσίας μας για την περισσυλογή τους. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

19-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΝέστορος Τύπα 124, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα