#78665. Κάδος που χρήζει επισκευής.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 19-10-2021 15:49:23 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 09:52:32 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606807507123634
Γεωγραφικό μήκος: 22.951213438063860
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ όπως επισκευαστεί ή αντικατασταθεί ο κάδος .

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

19-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΚίμωνος Βόγα 21, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα