#78617. Παρακωλυση συγκοινωνιας καθημερινα για χρονια ...

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 18-10-2021 09:45:02 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 18-10-2021 14:19:27 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605551118316360
Γεωγραφικό μήκος: 22.963231793762258
Προβολές: 22
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καθε μερα εδω και ... χρονια ... κατα τις 11.00 που περναω μονιμα εχει φορτηγα για το supermarket που κλεινουν το ρευμα ανοδου της Π.Συνδικα.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Λόγω της ιδιαιτερότητας της περιοχής καθώς και του όγκου των οχημάτων που σταθμεύουν εκεί, διαβιβάστηκε η αναφορά σας στο Ενιαίο Συντονιστικό Κέντρο Δημοτικής Αστυνομίας – ΕΛ.ΑΣ. Από εκεί θα συντονιστούν μικτές δράσεις για την αντιμετώπιση του φαινομένου που σημειώσατε στην αναφορά/αίτημα σας. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 265548/18.10.2021 ΑΠΟ ΤΗ Δ/ΝΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΠέτρου Συνδίκα 86, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα