#7861. Πλύσιμο κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 27-09-2016 13:45:26 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-11-2016 11:05:33 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606212700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.976652400000035
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βοσπόρου και Ναυπλίου να πλυθεί ο κάδος απορριμάτων

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

28-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΒοσπόρου και Ναυπλίου, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα