#78547. Τρύπα επί του οδοστρώματος .

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 15-10-2021 17:29:31 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-10-2021 12:00:30 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632452803219380
Γεωγραφικό μήκος: 22.950955945998434
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας , έχει ανοίξει τρύπα επί του οδοστρώματος στην πλευρά ελεγχομενης στάθμευσης . Υπάρχει κίνδυνος να μπει ολόκληρη ρόδα αυτοκινήτου με ότι αυτό συνεπάγεται . Παρακαλώ όπως ενεργήσετε άμεσα .

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • -Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

17-10-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

15-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΛεωνίδα Ιασωνίδου 2, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα