#78530. Καθαρισμός δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 14-10-2021 09:16:45 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 02-12-2021 12:09:27 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623428666689790
Γεωγραφικό μήκος: 22.962275953038567
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχουν μαζευτεί χώματα στον δρόμο λόγω βροχής. Επιπλέον διάφορα σκουπίδια λόγω αέρα. Τέλος κατά μήκος του φράχτη της σχολής ΣΣΑΣ υπάρχουν ακαθαρσίες και φύλλα από τα δέντρα. Παρακαλούμε πολύ για την απομάκρυνση τους.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-12-2021

πριν 5 μέρες

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η περιοχή έχει καθαριστεί από τα φύλλα. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

14-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

14-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΕύβοιας 2, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα