#78524. χαλασμενος σηματοδοτης προσοχη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-10-2021 23:25:09 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 14-10-2021 12:30:28 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637750351964740
Γεωγραφικό μήκος: 22.953157416702320
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

χαλασμενος σηματοδοτης Ιουλιανου 33 με Ολυμπιαδος εδω και 2 ημερες και σε δευτερο σημειο επι της οδου Ολυμπιαδος 133, στο σημειο του σουπερμαρκετ μασουτης

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΙουλιανού 33, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα