#78521. Φανάρι πεζών δεν ανάβει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-10-2021 20:17:28 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 14-10-2021 12:30:40 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608636100718510
Γεωγραφικό μήκος: 22.978161592036486
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 29 το φανάρι με το ανθρωπάκι για τους πεζούς δεν λειτουργεί.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Χαλασμένοι σηματοδότες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΑμφιπόλεως 29, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα