#78492. Βουλωμένο Φρεάτιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών
Δημιουργήθηκε: 12-10-2021 10:28:24 (πριν 10 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-10-2021 13:15:44 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640452476327880
Γεωγραφικό μήκος: 22.919713910669090
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην 26ης Οκτωβρίου, στο ρεύμα απο Δυτικά προς Ανατολικά, αμέσως μετά το Limani Center έχει βουλώσει το φρεάτιο με αποτέλεσμα να έχει μαζέψει νερά στον δρόμο.

linear_scale Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

place26ης Οκτωβρίου 54, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα