#78478. Πλημμυρίζει το κατάστημα όταν βρέχει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών
Δημιουργήθηκε: 11-10-2021 17:21:29 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-10-2021 13:09:53 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641265040178710
Γεωγραφικό μήκος: 22.941602847221354
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πλημμυρίζει το κατάστημα στο υπόγειο όταν βρέχει ! Παρακαλώ κάντε απόφραξη (τοποθετήστε νέα φρεάτια ή κάντε απόφραξη των υπάρχοντων φρεατίων). Διαστάυρωση ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44 με Σουρή 14

linear_scale Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

11-10-2021

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

placeΣουρή 14, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα