#78477. Σε όλη την συνδικα και χαλκιδικης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 11-10-2021 17:29:41 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 18-10-2021 14:14:54 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604383230410560
Γεωγραφικό μήκος: 22.957062665373087
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε όλη την Συνδικα και ένα παραπάνω στην Χαλκιδικής που βγήκαν τα κολωνακια έχουμε από διπλό παρκαρισμένα μέχρι και πάνω στα πεζοδρόμια.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Λόγω της ιδιαιτερότητας της περιοχής καθώς και του όγκου των οχημάτων που σταθμεύουν εκεί, διαβιβάστηκε η αναφορά σας στο Ενιαίο Συντονιστικό Κέντρο Δημοτικής Αστυνομίας – ΕΛ.ΑΣ. Από εκεί θα συντονιστούν μικτές δράσεις για την αντιμετώπιση του φαινομένου που σημειώσατε στην αναφορά/αίτημα σας. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

12-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 260409/12.10.2021 ΑΠΟ ΤΗ Δ/ΝΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

11-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΠέτρου Συνδίκα 37, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα