#78470. Κλαδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 11-10-2021 16:07:41 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-10-2021 11:26:16 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640970800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959391000000000
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κοντά στην πίσω πόρτα του Επταπυργίου, ανάμεσα στην περίφραξη και στο τειχος υπάρχουν εγκαταλελειμμένα κλαδιά

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Το αίτημα σας βρίσκεται σε εξέλιξη. Για πληροφορίες σχετικά με την πορεία του μπορείτε να επικοινωνείτε με το γραφείο εποπτών στον αριθμό: 2310-494401 και ώρες 06:00-12:24
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

11-10-2021

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΕπταπυργίου 138, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα