#78460. Πλημμυρίζει ο δρόμος όταν βρέχει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών
Δημιουργήθηκε: 11-10-2021 12:24:43 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-10-2021 13:32:55 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603579897393374
Γεωγραφικό μήκος: 22.968983790994695
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Όταν βρέχει ο δρόμος πλημμυρίζει με αποτέλεσμα να είναι αδύνατο να διασχίσουν οι πεζοί την διάβαση για να περνάνε απέναντι. Παρακαλώ κάντε κάτι (τοποθετήστε νέα φρεάτια ή κάντε απόφραξη των υπάρχοντων φρεατίων). Διαστάυρωση Παπαναστασίου με Γυμνασιάρχου Μικρού.

linear_scale Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Κλειστό

  • -Ενημερώθηκε αρμόδιος της ΕΥΑΘ για την αντιμετώπιση του προβλήματος.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -Ηλεκτρονικό μήνυμα εστάλη στην αρμόδια ΕΥΑΘ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

12-10-2021

πριν 10 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

11-10-2021

πριν 11 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών

11-10-2021

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΑλ. Παπαναστασίου 135, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα