#7823. Χαλασμένοι σηματοδότες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 27-09-2016 07:35:35 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-10-2016 10:30:34 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637140000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952865200000020
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κασσάνδρου 135 με Ιουλιανού ο σηματοδότης έχει γείρει.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), την οποία και ενημερώσαμε

28-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΚασσάνδρου 135, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα