#78143. Πεταμένα κομμάτια επίπλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 27-09-2021 16:49:17 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 14:04:05 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637659753863666
Γεωγραφικό μήκος: 22.947629000991583
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και 10 ημέρες υπάρχουν παρατημένα δίπλα στους πράσινους κάδους της Πελοποννήσου 1, 3 και 5 κομμάτια από κάποια παλιά ντουλάπα ή από επίπλωση κουζίνας που αποσυναρμολογήθηκαν και αφέθηκαν εκεί. Ενημερώθηκε η Α' δημοτικη κοινότητα αλλά 7 μέρες μετά δεν συλλέχθηκε τίποτα.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Πραγματοποιήθηκε η περισυλλογή των ογκωδών αντικειμένων.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

28-09-2021

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

27-09-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας

placeΠελοποννήσου 1, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα